Недвижимость Транспорт Справочник Работа
сдать легковые авто биографии
снять мотоциклы предприятия
продать грузовики ВУЗы
купить запчасти
Предприятие

    

Торгово-промисловий дім „І.П.С."

ЗАТ "Торгово-промисловий дім „І.П.С." є оператором телекомунікацій, який з 1990 року працює на ринку послуг фіксованого зв’язку в м.Києві.

Наша головна мета – забезпечити широке коло абонентів повним комплексом сучасних послуг зв’язку високої якості. Потужні, надійні, сучасні телекомунікації від ЗАТ „ТПД „І.П.С." – перспектива розвитку Вашого бізнесу.

Позиція компанії по відношенню до корпоративного сегменту полягає в постійному впровадженні інновацій, а також у розвитку абонентських сервісів. Компанія приділяє максимальну увагу якості абонентського обслуговування, безпеці передачі даних та оперативній технічній підтримці наших замовників. Серед наших абонентів: дипломатичні представництва, міжнародні організації, банківські установи, де конфіденційність інформації та надійність сервісу є вкрай важливими критеріями.

Для приватних осіб та малих офісів компанія пропонує широкий спектр додаткових послуг, які роблять використання телефонного зв’язку ефективним і комфортним. Працюючи більш ніж 15 років на ринку телекомунікацій, ми накопичили значний досвід вирішення задач у галузі зв’язку, що стрімко розвивається. Компанію „І.П.С." зв’язують тісні відносини зі світовими виробниками систем і устаткування: Siemens AG, Cisco Systems Inc та іншими, що дозволяє надавати послуги найбільш високої якості.

Компанією успішно експлуатується потужна цифрова телефонна станція Siemens EWSD і власна міська опорна волоконно-оптична мережа.
Рівень підготовки та кваліфікація наших фахівців добре відомі на київському ринку. Досвідчені продавці у короткий термін допоможуть Вам розібратися у питаннях вибору послуг, підберуть вигідний тарифний план та нададуть додаткову інформацію. При обслуговуванні активно застосовується методика персоналізації відносин.

Основні послуги компанії:
• Фіксована телефонія
• Пакетна телефонія
• Підключення офісних АТС
• ISDN – підключення
• Доступ до мережі Інтернет на базі хDSL-технологій
• Транспортні рішення для побудови корпоративних мереж
• Надання в оренду каналів зв’язку
• Додаткові послуги цифрових АТС

Ліцензія ДКЗ України №223370 від 29.11.2002 р.
Компанія надає провідний стаціонарний зв'язок на базі власної волоконно-оптичної мережі загальною довжиною понад 100 км, що охоплює значну територію м.Києва. Використання високотехнологічної телефонної станції Sіemens EWSD з останньою версією програмного забезпечення дозволяє надавати максимально можливу на сьогоднішній день кількість послуг і додаткових опцій. Компанія має достатній запас номерного ресурсу і гарантує абонентам необхідну кількість номерів.

Для великих компаній та корпорацій, а також для представників малого та середнього бізнесу співробітництво з нами відкриває наступні перспективи:
• У найкоротший термін телефонізувати Ваш офіс
• Створити кабельну інфраструктуру в середині будівлі
• Одержати необхідну кількість прямих київських телефонних номерів
• Підібрати "красиві" номери
• Одержати розвинену систему додаткових телефонних сервісів
• Бути забезпеченим цілодобовою сервісною підтримкою
• Працювати по тарифах Деркомзв'язку України
• Використовувати переваги зручних тарифних пакетів.

Приватним особам компанія "І.П.С." пропонує міські телефонні номери разом з послугами місцевого, міжміського та міжнародного зв'язку, а також додаткові телефонні сервіси в сполученні з доступом до мережі Інтернет та можливість підключення до охоронної сигналізація.
Цінова політика компанії розрахована на широке коло споживачів. Усі телефонні переговори тарифікуються згідно затверджених ДКЗ України граничних тарифів на послуги (наказ №122 від 7.06.2002 р.). Наш підхід також передбачає обслуговування пільгових категорій населення та бюджетних організацій за спеціальними тарифами.Предприятие,Торгово-промисловий дім „І.П.С."
Торгово-промисловий дім „І.П.С."
  (c) 2009 - Pardon.com.ua.
Копирование материалов запрещено.